Bestuur

Naam

Functie

Verantwoordelijke taken

Telefoon

Email

Nick Foncke

Voorzitter

Bestuur / Bond / Lokaal / Kampioenenviering / Weekend

0486.22.65.04

nick.foncke@telenet.be

Koen Stepman

Ondervoorzitter

A-Groep / Nieuwe leden / Communicatie / Website / Verzekering / Reglement

0478.88.54.14

koen.stepman@skynet.be

Marc De Pauw

Penningmeester en Secretaris

Boekhouding / VZW / Inschrijvingen Bond / Secretariaat / Weekend

0499.35.54.89

marcdepauw@skynet.be

Maurice De Vreese

bestuurslid

C-Groep / Rally’s Bond / Inschrijvingen lokaal

0485.59.18.36

maurice.devreese@telenet.be

Leon Ghyselinck

bestuurslid

Volgwagen / Ereleden

0478.13.66.77

Antoinette.leon@skynet.be

Rudy Standaert

bestuurslid

Dames / Kledij / Materiaal / Ontbijtrit

0479.82.59.66

rudy.standaert@telenet.be

Wim Dhont

bestuurslid

B-Groep / Kalender / Weekend

0494.22.25.20

dhont.wim@telenet.be

Jan Cornelis

bestuurslid

Rally WTC Nevele / Dames / Ontbijtrit

0494.94.89.49

j.cornelis@skynet.be

Pieter Grymonpré

bestuurslid

Communicatie / Website / Bestuursvergaderingen

0473.46.28.60

pietergrymonpre@hotmail.com